slider

Nikdy nezůstanete bez kazet a ušetříte až 70% za inkoust

HP Instant Ink - nikdy nezůstane bez kazet - získejte inkoust nebo toner, pohodlné doručení a recyklaci již od 29 Kč měsíčně.

Co je HP Instant Ink?

Jak funguje HP Instant Ink?

Vyberte plán tisku podle toho, zda tisknete trochu nebo hodně, pro každého je zde možnost. Předplatné zahrnuje inkoust nebo toner, bezproblémové doručení a předplacenou recyklaci.

Tiskový plán pro inkoust

Inkoust nebo toner vám bude doručen bez dalších nákladů

Pokud je hladina inkoustu nebo toneru nízká, automaticky se odešle nová kazeta. Kazety se dodávají dříve, než je potřebujete, takže vám nikdy nebudou chybět.

Vychutnejte si úplnou flexibilitu

Svůj plán můžete kdykoliv zrušit nebo změnit. Pokud nepoužijete všechny stránky z Vašeho plánu, automaticky se přesunou na další měsíc.

Nejčastější dotazy

Jakmile se zaregistrujete, dostanete uvítací sadu doručenou k Vašim dveřím. Inkoustová nebo tonerová kazeta, kterou dostanete, je speciální a funguje pouze s HP Instant Ink. Vaše další dodávka inkoustu nebo toneru bude odeslána pouze v případě, že hladina inkoustu nebo toneru bude nízká, ne měsíčně. Vaše tiskárna sama pošle správu a další sada kazet Vám bude automaticky odeslána. Spolu s novými kazetami Vam přijde i podklad k předplacené recyklaci starých kazet. Vaši spotřebu můžete sledovat v aplikaci HP Smart.

Vyberte si plán dle vašeho běžného využití. Pokud nevíte, kolik vytisknete, nemusíte se obávat - plán lze kdykoli změnit nebo zrušit bez dalších nákladů. Řídící panel v aplikaci HP Smart vám pomůže sledovat počet stránek, které jste za měsíc vytiskli.

Ušetřete díky nastavení služby HP Instant Ink. Tato služba má měsíční poplatek založený na počtu stran, které vytisknete, nikoliv na množství použitého inkoustu, takže ať již vytisknete několik řádků textu nebo barevné fotografie, cena bude stejná.

Už si nikdy nebudete muset znovu kupovat inkoust nebo toner. Vaše tiskárna od HP sama pozná, že jí dochází inkoust a automaticky se odešle nový, takže už nikdy nebudete bez náplně.

Nedělejte si starosti. Svůj tiskový plán můžete kdykoliv změnit nebo zrušit a neplatíte žádný roční poplatek. Pokud v některém měsíci vytisknete méně stránek, nevyužité stránky se převedou do dalšího měsíce. Pokud vytisknete více, platíte stejnou sazbu za váš plán.

Koupili jste si právě novou tiskárnu HP, která je dodávána s inkoustovými kazetami Instant Ink? Může vám být nabídnuto bezplatné zkušební období, pokud se zaregistrujete do služby do 7 dní od instalace tiskárny.

Vyzkoušejte bezplatnou službu a vaše měsíční platby začnou až po zkušebním období.

Pokud se zaregistrujete po 7 dnech, nebudete mít nárok na bezplatné zkušební období. Vaše služba a fakturace nebudou aktivní, dokud do tiskárny nevložíte kazety z HP Instant Ink uvítacího balíčku.

Pokud nespotřebujete všechny strany vašeho měsíčního plánu, nevyužité strany jsou automaticky převedeny do dalšího měsíce a zobrazují se na vašem účtu. Můžete převádět u inkoustu až tříměsíční počet stran než je váš nastavený tiskový plán ( pokud je váš měsíční plán 15 stran, můžete převést do dalšího měsíce 45 stran ) a u toneru můžete převádět dvouměsíční počet stran než je váš nastavený tiskový plán ( pokud je váš měsíční plán 50 stran, můžete převést do dalšího měsíce 100 stran ).

V současné době jsou pro HP Instant Ink způsobilé pouze vybrané modely tiskáren HP. Seznam kompatibilních tiskáren naleznete zde.

Zobrazit vhodné tiskárny    

Připraven začít?

Vyberte si plán HP Instant Ink nebo si nejdříve pořiďte vhodnou tiskárnu.

Zaregistrujte se nyní Zobrazit vhodné tiskárny

Nejste připraveni na HP Instant Ink?

Vaše tiskárna byla navržena pro tisk s originálním inkoustem nebo tonerem HP. Nakupujte originální kazety online.

Originální kazety

Program - doporučit příteli

Vyzvěte přátele, aby se také zaregistrovali do HP Instant Ink, a to sdílením svého jedinečného kódu. Za každého přítele, který se zaregistruje, dostanete oba 1 měsíc služby zdarma.*

Zaregistrujte se nyní
*Mohou platit omezení